Mamy pride month! Zawsze w czerwcu następuje istny wysyp nowości z LGBTQ+ w roli głównej i mnie to bardzo cieszy, bo zwiększa się świadomość, temat staje się nam bliższy, a także w literaturze można znaleźć coraz większą reprezentację. Dlatego też dziś dokładam swoją małą cegiełkę i opowiem wam trochę o nowości wydawniczej, która idealnie wpisuje się w te klimaty i nazywa się Pod tęczą.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lgbt. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lgbt. Pokaż wszystkie posty
sobota, 26 czerwca 2021
niedziela, 12 lipca 2020
Powieść z motywem LGBT idealna na lato! - "A jeśli to my" Becky Albertalli & Adam Silvera [RECENZJA]
Etykiety:
a jeśli to my,
adam silvera,
becky albertalli,
książka,
lgbt,
recenzja,
we need ya
Nie mam pojęcia, dlaczego tak długo zwlekałam z lekturą
tej książki! Powieści Adama Silvery dażę naprawdę dużą ilością sympatii, zaś z
Becky Albertalli również zaliczyłam bardzo udane spotkanie przy Twoim Simonie. Także… połączone siły tych
dwóch wspaniałych autorów musiały zaowocować naprawdę dobrą książką i tak też
właśnie wyszło.

